Armavimo juosta “KNAUF” KURT

Armavimo juosta

Tai iš specialaus popieriaus pagaminta ir stiklo plaušu armuota 50 mm pločio siūlių ir vidinių kampų armavimo juosta, skirta gipskartonio plokščių sujungimo siūlių užglaistymui patalpų viduje. Juostos paviršiaus padengimas stiklo plaušu užtikrina itin gerą juostos sukibimą su glaistu, tuo pačiu ji sutvirtina plokščių sujungimo vietas.

Juosta “KNAUF” KURT gali būti naudojama glaistant ne tik gipskartonio plokščių siūles, bet ir gipso plaušo plokščių, betoninių konstrukcijų siūles (kartu naudojamas “KNAUF” Multi-Finish glaistas), remontuojant gipso plokščių ir vidaus tinko įtrūkimus.

Juosta atspari tempimui ir nesideformuoja dėl drėgmės pokyčių, turi geriausias, lyginant su visomis kitomis siūlių armavimo juostomis, stiprumo charakteristikas.

Kai kuriais atvejais glaistas turi ne tik užpildyti ir išlyginti paviršiaus nelygumus, bet ir suteikti konstrukcijai ir tam tikrų savybių, pavyzdžiui, turi ne tik tvirtai sujungti plokštes, bet ir išlikti veiksmingas bei vientisas ekstremaliais atvejais: kintant patalpos temperatūrai ir drėgmei, kai konstrukcijos gali patirti ekstremalesnes apkrovas, pavyzdžiui, yra didelio aukščio (virš 3 m ) pertvaros, pakabinamos lubos didelio ploto ir/ar didelio tūrio patalpose, mansardinės patalpos, taip pat, kai gipskartonio konstrukcijos montuojamos visuomeninėse patalpose (koridoriai, holai, sporto salės, mokyklos ir t.t.), mes rekomenduojame naudoti armavimo juostas.

Tokiose ir panašiose situacijose “KNAUF” gipskartonio plokščių siūlėms armuoti rekomenduoja “KNAUF” KURT siūlių ir kampų armavimo juostą. Armavimas yra papildoma priemonė padedanti užtikrinti siūlės stabilumą.

Pagal KNAUF

Palikti komentara