Mūsų partneriai

UAB “Stogų Sistemos” užsiima plataus naudojimo metalo, skardos gaminių, įvairių stogo dangų gamyba bei prekyba. Taip pat esame įgaliotieji prekinių ženklų “IKO”, “COROTOP”, CEMBRIT”, METALMASTER”, “S’lon”, ARCELOR bei SSAB atstovai Lietuvoje. Pagrindinė įmonės specializacija yra mažmeninė bei didmeninė prekyba įvairiausių tipų stogų dangomis ir jų priedais. UAB “Stogų Sistemos” vykdo įvairių statybose bei renovacijose naudojamų skardos lankstinių gamyba, tokių kaip: palangės, parapetai, vėjalentės, karnizai, profiliai (Z-profilis, Ω-profilis), pamatų, fasadų bei tvorų apdailines detales. Mes pasirupinsime viskuo, kas reikalinga Jūsų namo stogui.

UAB “Klinkmann Lit” veiklą Lietuvoje pradėjo 1993 metais. Šiuo metu ji gerai žinoma kaip pramoninės automatikos ir valdymo produktų, elektrotechnikos, IT komponentų bei pramoninių dažų tiekėja Lietuvos bei užsienio rinkoms. Bendrovė Lietuvos bei užsienio rinkoms teikia tokių keturių pagrindinių grupių produktus:

  • Automatika ir valdymo produktai: automatizavimo programinė įranga, loginiai valdikliai (PLV) ir dažnio keitikliai, modemai, duomenų perdavimo įrenginiai. Siūloma produkcija siejama su plačiai pasaulyje žinomais programinės ir valdymo įrangos gamintojų vardais: Wonderware, Rockwell Automation, Siemens, Hirschmann.
  • Elektros instaliacinės medžiagos bei įranga: instaliacijos gaminiai elektros paskirstymo skydų gamybai bei spintoms, plastikiniai elektros instaliacijos loveliai, elektros laidai ir kabeliai, įvedimo – išvedimo įrenginiai ir duomenų perdavimo įrangos komponentai, jungiklių ir kištukinių lizdų įvairovė, moduliniai automatai, laiko relės, kiti elektros įrangos gaminiai. UAB „Klinkmann Lit“ atstovauja pasaulyje pirmaujančius gamintojus: Chint, Legrand, Rockwell Automation, ABB Entrelec, Finder.
  • Duomenų tinklai: medžiagos šviesolaidiniams bei variniams duomenų tinklams įrengti. Pagrindiniai šių produktų tiekėjai yra Belconn/Plasticavi, Catway, Tecknosteel.
  • Dažai. Siūlomas platus kokybiškų Teknos dangų ir dažų asortimentas įvairioms pramonės sritims, komercinėms įmonėms ir individualiems vartotojams.

UAB “Geras garas”. Turėdami kelių metų darbo patirtį su didžiausiu pasaulyje pirčių įrangos gamintoju TyloHelo Group, 1999m. mes pradėjome prekiauti Saunatec Group gaminama Helo, bei kita pirčių įranga ir reikmenimis.

Po pusmečio vadovaudamiesi Suomijoje priimtais ir daugelyje šalių naudojamais pirčių įrengimo normatyvais, ir atsižvelgdami į Lietuvoje susiklosčiusias tradicijas įrengėme pirmą pirtį. Mes stengėmės ir stengiamės pasiūlyti geriausius pirčių įrengimo sprendimus, kas dažnai tampa subtiliu, asmenišku, į susiklosčiusias tradicijas, bei poreikius besiremiančiu klausimu.

Malonu, kad vis rečiau tenka išgirsti klausimą “Ar pirtyje neatsiras plyšių?”. Negalėdami rasti patikimo ir stabilaus tiekimo, 2000m. pradėjome gaminti pirčių duris ir organizuoti, o vėliau gaminti kokybišką, specialiai pirtims ruoštą liepos dailylentę ir kitus tiesmetrinius gaminius. Specializuota parduotuvė VISKAS PIRTIMS su didžiausiu Lietuvoje pirties krosnelių ir reikmenų pasirinkimu. Čia rasite įrangą įvairiausių tipų ir dydžių pirtims iš Suomijos, Estijos, Vokietijos ir Lietuvos; reikmenų nuo vantos ir kubilo, iki šviestuvo ir termometro ir mūsų gamybos medžiagų nuo dailylentės iki durų.

UAB “Daža” yra įmonė, kuri specializuojasi ties fasadinės medienos (dailylenčių, tvoros lentų) dažymu. Nors įmonė neseniai susikūrusi, tačiau turi ilgametę patirtį šioje srityje. Dirbome nuo šios paslaugos atsiradimo Lietuvoje, todėl garantuojame geriausią kokybės ir kainos santykį. Dažymui naudojame aukštos kokybės dažus TEKNOS, gerai žinomus visoje Europoje. Siekiame, kad visi būtų patenkinti, todėl esame lankstūs ne tik kainoms, bet ir teikiamoms paslaugoms, todėl mielai lauksime Jūsų užklausimų. Mūsų teikiamos paslaugos: pramoninis medienos (dailylenčių, tvoros lentų) dažymas, priešgaisrinis impregnavimas.

UAB “Daesta” – gamybos įmonė, įkurta 1998 m. Pagrindinė įmonės veikla – medienos pjaustymas ir obliavimas, pagrindinis gaminys – klijuotas profiliuotas tašas gyvenamųjų namų, vasarnamių, pirtelių ir kitų statinių statybai. UAB “Daesta“ gamybos bazė, įsikūrusi adresu: Alytaus raj. Vinciūnų km. (12 km nuo Alytaus miesto). Čia yra veikianti lentpjūvė, turinti visas savo veiklai vykdyti reikalingas darbo priemones ir įrengimus (dvi automatizuotos „NYLE“ tipo kondensacinės džiovinimo kameros (30 + 10 m³),.Viiena yra visiškai kompiuterizuota džiovinimo kamera (80 m³) su katiline, pramoninės keturpusio obliavimo, pjovimo, skersavimo, kaltavimo, frezavimo, tašų klijavimo, medienos sujungimo staklės). Patalpos (1492,13 kv.m.) bei įrengimai yra įmonės nuosavybė.

UAB “Langų linija” – vienas žinomiausių prekybos salonų Vilniuje, jau 10 metų sėkmingai plečia savo veiklą. Mūsų tikslas – maksimaliai patenkinti savo klientų poreikius bei lūkesčius, todėl kiekvieną klientą aptarnaujame individualiai nuo išsamios konsultacijos, projekto parengimo, sąmatos sudarymo iki gaminių pristatymo, montavimo, apdailos ir garantinio aptarnavimo. Mūsų pirkėjai gali džiaugtis patikimais langais be jokių rūpesčių – suteikiama 5 metų garantija! UAB „Langų linija“ produktai:

  • Plastikiniai langai, durys;
  • Balkono stiklinimo sistemomos;
  • Šarvuotos durys ir kitos metalinės konstrukcijos.